Онлайн тест з набору тексту українською

Typing Speed Result

WPM

Keystroke

Correct

Incorrect

Accuracy

Fast Fluent Averaage Slow
WPM 70+ WPM 45 to WPM 69 WPM 35 to WPM 44 WPM 15 to WPM 34

Your Recent WPM Scores

...

Increase Your Typing Speed

Start Typing Lessons

Безкоштовний онлайн-тест на швидкість друку українською

Сенсорний набір — це спосіб друку, не дивлячись на клавіатуру. Ідея полягає в тому, що кожен палець — це власні набори областей на клавіатурі, і ви повинні тренуватися та вивчати цю область. Так ваша пам'ять пальців вивчає ці області, і ви друкуєте, не дивлячись на клавіатуру.

Положення сидячи та поза для набору тексту

  • Сядьте прямо, обертаючись прямо.
  • Тримайте лікті зігнутими під прямим кутом.
  • Станьте обличчям до екрана, трохи нахиливши голову вперед.
  • Зберігайте відстань між очима та екраном від 45 до 70 см.
  • Зап'ястя можна торкнутися стільниці та покласти палець на клавіатуру. Ніколи не рухайте тілом вага до зап'ястя. Уникайте навантаження на м’язи плечей, рук і зап’ястя.

Позиція домашнього ряду

Головний ряд — це середній ряд клавіатури, який є центральним для всіх інших рядків. Розташуйте пальці над клавішами головного рядка, тобто ASDF і JKL; дозволяє легше переходити до інших рядків на клавіатурі.

Як збільшити швидкість друку від середньої (40 WPM) до швидкої (70 WPM).

Зосередження на точності, а не на швидкості

Головна помилка, яку робить майже кожна людина, зосереджуючись на тільки швидкість друку. Найкраще, якщо ви зосередитеся на безпомилковому наборі. Пам’ятайте, точність – це більше важливіша за швидкість друку. Наприклад, якщо у вас швидкість 90 WPM, але рівень точності лише 80%, це означає, що ви потрібно дуже багато часу, щоб виправити помилки. Отже, ви можете побачити, що ваша середня швидкість набору тексту зменшиться багато. Спершу зосередьтеся на точності, а потім на швидкості. Якщо ви будете тренуватися регулярно, ваша швидкість набору тексту збільшиться автоматично.

Правильне розташування пальців

Головний ряд – це середній ряд клавіатури, який є центральним для всіх інший ряд. Розташуйте пальці над клавішами головного рядка, тобто ASDF і JKL; дозволяє легше переходити до інших рядків на клавіатурі.

Покладіть пальці на ASDF і JKL; ключі, які є розташовані в середньому рядку літерних клавіш. Цей рядок називається HOME ROW, тому що ви завжди починаєте з цих клавіш і завжди повертайтеся до них.

Ви можете відчути злегка нерівну лінію на F і Клавіші J під вказівними пальцями. Ви можете знайти ці клавіші, не дивлячись на клавіатуру.

Середня швидкість набору тексту

Спочатку ви повинні перевірити, як швидко ви друкуєте. Якщо ви потрапите між 35 WPM до 45 WPM, тоді у вас середній типограф. Достатньо влаштуватися на роботу секретаря, бухгалтера або друкарки. Якщо ви отримуєте менше ніж 35 WPM, це означає, що ви покращите свій набір принаймні на 40 WPM.