מבחן הקלדה בעברית מקוון

Typing Speed Result

WPM

Keystroke

Correct

Incorrect

Accuracy

Fast Fluent Averaage Slow
WPM 70+ WPM 45 to WPM 69 WPM 35 to WPM 44 WPM 15 to WPM 34

Your Recent WPM Scores

...

Increase Your Typing Speed

Start Typing Lessons

מבחן מהירות הקלדה עברית בחינם באינטרנט

הקלדת מגע היא דרך שבה אדם מקליד מבלי להסתכל על המקלדת. הרעיון הוא שכל אחד אצבע היא קבוצות של אזורים משלו במקלדת ואתה צריך לתרגל וללמוד את האזורים האלה. כך זיכרון האצבע שלך למד את האזורים האלה ואתה מקליד בלי להסתכל על המקלדת.

תנוחת ישיבה ויציבה להקלדה

  • שב ישר עם תנוחת הסיבוב שלך ישרה.
  • שמור על המרפקים כפופים בזווית הנכונה.
  • פנה אל המסך כשראשך מוטה מעט קדימה.
  • שמור על מרחק בין העיניים למסך צריך להיות 45 עד 70 ס"מ.
  • שורש כף היד יכול לגעת בשולחן העבודה ולהניח את האצבע על המקלדת. לעולם אל תזיז את הגוף שלך משקל לפרק כף היד שלך. הימנע מעומס על שרירי הכתף, הידיים ושורש כף היד.

מיקום שורת הבית

שורת הבית היא שורה אמצעית של המקלדת שהיא מרכזית בכל השורה האחרת. מיקום האצבעות מעל מקשי שורת הבית שהם ASDF ו JKL; מאפשר לך להגיע בקלות רבה יותר לשורות אחרות במקלדת.

כיצד להגביר את מהירות ההקלדה שלך מהקלדה ממוצעת (40 WPM) להקלדה מהירה (70 WPM).

התמקדות בדיוק ולא במהירות

טעות גדולה שכמעט כל אדם עושה, על ידי התמקדות ב מהירות הקלדה בלבד. זה יהיה הכי טוב אם תתרכז בהקלדה נטולת שגיאות. זכור, דיוק הוא יותר חשוב ממהירות ההקלדה. לדוגמה, אם יש לך מהירות של 90 WPM אבל קצב דיוק של 80% בלבד, זה אומר שאתה צריך זמן רב מאוד כדי לתקן את השגיאות. אז בסופו של דבר, אתה יכול לראות שמהירות ההקלדה הממוצעת שלך תרד הרבה. התמקדו בדיוק תחילה לאחר המהירות הזו. אם תתרגל באופן קבוע, מהירות ההקלדה שלך תגדל באופן אוטומטי.

מיקום נכון של האצבע

שורת הבית היא שורה אמצעית של המקלדת שמרכזית לכולם השורה השנייה. מיקום האצבעות מעל מקשי שורת הבית שהם ASDF ו JKL; מאפשר לך להגיע בקלות רבה יותר לשורות אחרות במקלדת.

הנח את האצבעות והניח אותן על ה-ASDF ועל JKL; מפתחות שהם ממוקם בשורה האמצעית של מקשי האותיות. שורה זו נקראת HOME ROW כי אתה תמיד מתחיל מהמקשים האלה ותמיד לחזור אליהם.

אתה יכול להרגיש קו חבטות קל בF ו מקשי J מתחת לאצבעות המורה, יש לך למצוא את המקשים האלה מבלי להסתכל על המקלדת.

מהירות הקלדה ממוצעת

תחילה עליך לבדוק באיזו מהירות אתה מקליד. אם אתה נכנס בין 35 WPM עד 45 WPM אז יש לך סוג ממוצע. זה מספיק כדי לקבל את עבודת ההקלדה כמזכירה, רואה חשבון או קלדנית. אם אתה מקבל פחות מ-35 WPM זה אומר שאתה משפר את ההקלדה שלך לפחות 40 WPM.